Salon Puławska
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

Witamy na stronie Salonu Firmowego Aries Power Equipment dystrybutora maszyn i urządzeń Honda w Polsce. Chcemy ułatwić Państwu dotarcie do naszego Salonu, w którym przez akcję "Wypożycz, wypróbuj" dajemy możliwość bezpośredniego kontaktu z urządzeniami, które do tej pory mogli Państwo oglądać tylko na zdjęciach.Naszym głównym celem, jako Salonu Firmowego, jest przekazywanie informacji o możliwościach maszyn i urządzeń Honda, zastosowanych w nich technologiach oraz wskazywanie w jaki sposób te innowacyjne technologie mogą Państwu ułatwić pracę. Przy naszym Salonie znajduje się Serwis Centralny maszyn i urządzeń Honda, silników Kubota i minikoparek Airman.

Salon Firmowy Aries Power i Centrum Honda Marine

Jako Centrum Honda Marine oprócz pełnej gamy silników Honda oferujemy łodzie motorowe i hybrydowe (Mazury, Brig) oraz pontony Honwave z silnikami Honda. Na życzenie klienta konfigurujemy jednostki wyposażając je między innymi w echosondy Garmin, elektroniczne zestawy kontroli silnika pracujące w systemie NMEA2000, sygnały dźwiękowe czy maszty nawigacyjne.

U nas dowiedzą się Państwo najwięcej na temat silników Honda. Jak działają zastosowane w nich innowacyjne systemy takie jak np. ECOMO, BLAST, V-TEC  i jaką wymierną korzyść oferują użytkownikowi.

Wypożycz/Wypróbuj

Od 6 lat codziennie sprzedaję urządzenia w naszej firmie. Mając na celu dobro klienta, staram się dowiedzieć jak najwięcej o tym kto i w jakich warunkach będzie pracował tym urządzeniem, aby wykorzystując swoje doświadczenie dobrać maszynę do jego potrzeb. Zawsze jednak ostateczny wybór pozostawiam klientowi i wtedy widzę jak ciężko mu go dokonać, gdyż ma świadomość, że przez technologię oraz jakość Hondy zwiąże się z urządzeniem na lata. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy dla Państwa akcję „WYPOŻYCZ - WYPRÓBUJ”, która ma pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia, poprzez wynajęcie go do testowania.

Warunki testowania urządzenia są bardzo proste:

  1. Wpłacają Państwo kaucję równowartości urządzenia w naszym Salonie, w którym również podpisujemy umowę najmu (wzór umowy w PDF).
  2. Zabierają Państwo urządzenie ze sobą i testują. Jeden dzień testu to cena 123zł brutto.
  3. Jeśli zdecydują się Państwo kupić jedno z testowanych urządzeń, to zapłacą Państwo tylko za urządzenie. Kwota najmu będzie Państwu zwrócona.
  4. Jeśli zaś nie zdecydują się Państwo na żadne z testowanych urządzeń – płacą Państwo tylko za wynajem urządzenia/urządzeń zgodnie z sumą dni wynajmu. Wpłacona  kaucja równowartości urządzenia zostanie Państwu zwrócona.

Zapraszamy do poszukiwania urządzenia idealnego do Państwa potrzeb.

Serwis

Zapraszamy do naszego Serwisu Centralnego!

Serwis Centralny jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn i urządzeń  Honda oraz silników Kubota. W naszym serwisie  weryfikowane i naprawiane są najtrudniejsze przypadki uszkodzeń maszyn, urządzeń i silników Honda i Kubota z całego kraju. Specjaliści z naszego Serwisu codziennie odpowiadają na dziesiątki pytań związanych z serwisem i eksploatacją urządzeń. Udzielają pomocy naszym serwisom autoryzowanym, firmom współpracującym oraz indywidualnym użytkownikom urządzeń.

Nasi mechanicy uczestniczą także w prowadzeniu szkoleń z zakresu serwisowania i eksploatacji silników oraz urządzeń Honda i silników Kubota. Dlatego też posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby naprawić każde urządzenie Honda i silnik Kubota pod warunkiem, że producent dostarczy nam części.

Jeśli masz problem ze swoją Hondą  lub silnikiem Kubota, zapraszamy Cię do nas: Warszawa, Ul. Puławska 467, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku, tel. 22 894 08 90 wew. 104 lub 105.

Części

Jeśli będą Państwo potrzebowali pomocy przy znalezieniu odpowiedniej części, chętnie jej Państwu udzielimy i dobierzemy części tak, aby pasowały do modelu i rocznika Państwa maszyny.


Kontakt

CENTRUM PUŁAWSKA
Serwis Centralny, Salon Firmowy, Centrum Szkoleniowe
ul. Puławska 467,
02-844 Warszawa
tel. / fax. +48 22 894 08 90
e-mail: pulawska@mojahonda.pl
serwis: pn-pt   08.00 - 16.00
salon:  pn-pt    09.00 - 17.00


Adam Olender
Szef Centrum Puławska
Specjalista ds. Silniki zaburtowe, łodzie, agregaty prądotwórcze, urządzenia do pielęgnacji zieleni.
a.olender@mojahonda.pl
Tel. + 48 22 894 08 90 wew. 201

Jakub Malinowski
Handlowiec
Specjalista ds. Części do maszyn i urządzeń Hondy, motopompy, urządzenia do pielęgnacji zieleni, agregaty prądotwórcze.
j.malinowski@mojahonda.pl
Tel. + 48 22 894 08 90 wew. 202

Robert Deluga
Szef Serwisu Centralnego
r.deluga@mojahonda.pl
+ 48 22 894 08 90 wew. 203

Paweł Wdowiak
Główny Mechanik Serwisu Centralnego
p.wdowiak@mojahonda.pl
+ 48 22 894 08 90

Sławomir Kurek
Specjalista Mechanik Agregaty Prądotwórcze
s.kurek@mojahonda.pl
Tel. +48 516 178 088

Marcin Samsel
Specjalista Mechanik Silniki zaburtowe, łodzie
Tel. + 48 22 894 08 90 .wew.105
m.samsel@mojahonda.pl


Jeśli masz problem ze swoją Hondą lub silnikiem Kubota, zapraszamy Cię do nas w godzinach 8:00-16:00
od poniedziałku do piątku, tel. 22 894 08 90 wew. 204.