Aktualności
Honda Motor   Honda Motor

Znajdź na stronie:

„Najlepsze na świecie”. Taką opinię o glebogryzarkach Honda ARS słyszymy od profesjonalistów odwiedzających nasze stoiska na targach branżowych związanych z uprawą warzyw i owoców, szkółkami leśnymi. Opinia ma solidne podstawy, bo wynika z wieloletniego doświadczenia użytkowników i skuteczności systemu ARS. Dwie glebogryzarki – FF300 i FF 500 ARS – są teraz dostępne w promocyjnej cenie!

Jedną z najważniejszych czynności, które powinny być wykonane w ogródku na przedwiośniu jest przygotowanie gleby pod uprawy. Oprócz sprawdzenia i ewentualnego skorygowania jej kwasowości, odpowiednio do planowanych nasadzeń, należy ziemię dokładnie spulchnić i polepszyć jej strukturę, efektem czego będzie napowietrzenie podłoża i poprawa jego właściwości sorpcyjnych. Żyzną glebę próchniczą warto lekko wzruszyć i dotlenić, ale inne rodzaje podłoża będą wymagać więcej pracy, dlatego potrzebna będzie odpowiednia glebogryzarka. Dowiedz się więcej o rodzajach gleb i ulepszaniu ich struktury...

Zimowy incydent na początku marca wiosny nie zatrzyma, a do nowego sezonu w ogrodzie warto dobrze się przygotować. Z pewnością najwięcej emocji poświęcamy roślinom, nowym sadzonkom, planowaniu nowych kolorów na rabatach, ale technice też trzeba poświęcić trochę czasu. Z nie mniejszym zapałem warto zajrzeć do glebogryzarek, kosiarek i innych narzędzi, by sprawdzić ich stan. Jednocześnie warto rozważyć unowocześnienie posiadanego parku maszynowego i zamianę kosiarki na robota koszącego, uwolni raz na zawsze wszystkich domowników od koszenia.

Sportowy charakter. Rasowy design. Wyścigowe rozwiązania. Jednym słowem: Honda SPORTY WHITE. To najnowsza gama silników zaburtowych Honda nawiązująca do najdoskonalszych motoryzacyjnych rozwiązań technicznych, w tym przede wszystkim do Honda Civic Type R.

Potrzebujesz niezawodnego źródła zasilania w energię elektryczną o uniwersalnym zastosowaniu? Proponujemy przenośny jednofazowy agregat prądotwórczy Honda EU22i na benzynę, który zapewni dostęp do prądu tam gdzie jest to potrzebne. Zaskoczy Cię jakością generowanego prądu i szerokim zakresem zastosowania.

Po zimowym prześwietlaniu koron drzew i po każdej pracy związanej z wycinką drzew i przycinaniem gałęzi pozostają stosy materiału drzewnego. Porządkowanie terenu zajmuje dużo czasu, a wywóz gałęzi jest dość kosztowny. Rozwiązaniem tego problemu są rębaki GTS z silnikami Honda, które jeszcze teraz są dostępne w naszych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży w promocyjnej cenie.

Czas w ogrodnictwie ma bardzo ważne znaczenie. Do pór roku i cyklu wegetacyjnego poszczególnych gatunków roślin dostosowane są poszczególne prace pielęgnacyjne, ale kalendarz ogrodnika trzeba traktować elastycznie i rekomendowane terminy zabiegów dostosować do realiów, które każdego roku są nieco inne. Tak jest w tym roku, dlatego należy uważnie obserwować pogodę i rośliny.

W styczniu 2023 roku mija kolejny ważny jubileusz w historii naszej firmy. Równo 30 lat temu, w styczniu 1993 r., władze Spółki Aries Power Equipment podpisały z Honda Motor Co. umowę dystrybucyjną, na podstawie której Spółka stała się Generalnym Dystrybutorem Maszyn i Urządzeń Honda w Polsce.

Agregaty prądotwórcze są obecnie bardzo poszukiwanymi urządzeniami i zdarza się, że popyt przewyższa ich dostępność. W ciągłej produkcji są natomiast generatory prądu najwyższej jakości z serii EA przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów do zasilania elektronarzędzi podczas prac remontowo-budowlanych, na terenach zieleni, ale także stanowią dodatkowe i rezerwowe źródło prądu w domu. 

30 lat minęło. Zaczynaliśmy od zera trzy dekady temu z koncepcją wprowadzania na polski rynek nowoczesnych maszyn dla firm oraz urządzeń do ogrodu i dla domu. Kierując się jakością bez kompromisów, zbudowaliśmy ofertę, którą stale dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań rynku. Zbudowaliśmy stabilny i kompetentny Zespół pracowników wsłuchany w potrzeby Klientów. Stworzyliśmy ekspercką Autoryzowaną Sieć Sprzedaży i Serwisu w całej Polsce.